offer

O nas

logo2

Firma działa już ponad 20 lat , dzięki czemu wypracowaliśmy sobie status jednej z czołowych Firm segmentu AGD w Polsce. Kolekcje , które oferujemy w naszej Hurtowni są zarówno tradycyjne , nowoczesne jak i codziennego użytku. Prowadzona przez nas sprzedaż jest udostępniana z różnych kanałów dystrybucji. A oferta skierowana jest do sklepów detalicznych , gastronomii , jednostek administracji publicznej , galerii , jak również do domu każdego z nas.

 

Współpracujemy z największymi producentami , a co z tym idzie oferujemy wyłącznie oryginalne produkty po konkurencyjnych cenach. Obecnie zaopatrzysz się u nas w produkty firm Polskich , jak i zagranicznych , takich jak : Huta T. Wrześniak Huta szkła Termisil Wołomin , Huta szkła Irena , Krosno , Fabryka Porcelany Chodzież , Ćmielów , Glassmark , West i wielu innych.
Dbamy o wysoki standard obsługi Klienta dzięki zgranemu i profesjonalnemu zespołowi pracowników. A do potrzeb każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać  jego oczekiwaniom.

 

W naszej hurtowni możecie szanowni Państwo kupić najwyższej jakości serwisy obiadowe , garnitury do kawy , różną porcelanę , szkło dekoracyjne , kryształy , szklanki , dzbanki , wyposażenie kuchni , akcesoria winiarskie , jak również małe zestawy upominkowe doskonale spełniające rolę niedrogiego upominku na każdą okazje.
Jeśli mają Państwo jakieś uwagi lub sugestie z góry dziękujemy za ich przekazanie.  W naszej Hurtowni gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji , a  razie pytań służymy pomocą. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami i mamy nadzieję , że nasze starania przyczynią się do Państwa sukcesów. Jesteśmy po to by spełniać Wasze potrzeby.